| Antonella12134 a întrebat:

TPU! Sunt noua pe aici si vin cu prima intrebare: mi-am instalat pe laptop Microsoft Office 2007 Service Pack 3, si cand ildeschid, nu functioneaza.Imi poate spune cineva ce sa fac?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Fa niste prajituri mai bine, lasa tehnica!
Probabil vrei sa si ghicim ce mesaj de eroare da?
Dati fratilor detalii daca vreti raspunsuri...

| horia2012 a răspuns:

Sa nu mai instalezi programe modificate de toti "desteptii" descarcate de pe tot felul de site-uri. Daca vrei neaparat Office 2007 cauta alta varianta pe net, dar cel mai bine foloseste-l pe asta care e gratis si e perfect compatibil cu Office 2007.
http://www.kingsoftstore.com/software/kingsoft-office-freeware