| deutzadia a întrebat:

telefonul nikia n97mini se poate vorbi la telefon si vizual? adica de pe un telefon Nokia n97mini pe alt telefon Nokia n97mini se poate vorbi si sa ne si vedem? Helpppp.multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| eduardpuiu93 a răspuns:

Iti trebuie sa ai retea 3G si mai trebuie ca operatorul tau sa iti ofere minute pentru apeluri video. De exemplu la Cosmote gasesti.

| ionutzxz a răspuns:

Da se poate pe n97 mini si e plăcut ca are legătură cu administrarea reţelelor wireless şi a Internetului prin 3G, unde opţiunile disponibile sunt excelente! Deci daca vrei sa te vezi trebuie sa ai camera pe fata si sa prinzi 3g pe el scrie acolo la semnal cand ai conexiunea 3g! Cu placere Fundabatting eyelashes?