| Don3 a întrebat:

Imi vand telefonul Nokia N97mini cu 800 lei, nu are nici o problema. Il vand pentru ca am nevoie de bani.

3 răspunsuri:
| Bibuu09 a răspuns:

800? doamne ce scump mi-am luat LG cu toch screem cu 1000 lei

| Don3 explică (pentru Bibuu09):

Daca vrei sa stii si n97mini are touch screen si daca il iei la liber vreo 16 milioane.

| tepes96 a răspuns:

Sal,eu sunt interesat, dar momentan nu am bani...Am un samung b3410 si e nou, am tot la el, este impecabil. Daca te intereseaza sa faci schimb contacteaza-ma! la id :tepes96