| AnonimCelebru99 a întrebat:

Știe cineva cum aș putea să transfer fișiere de pe un PC fără mouse, monitor sau tastatură pe un laptop?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu poti! Asta de mai sus da raspuns ca sa se gaseasca in treaba. Fa rost de tastatura si monitor de la cineva. Sau ia HDD-ul din PC-ul tau si du-l la un prieten si salveaza-l pe un stick. Mai poti cumpara si un adaptor USB: http://www.altex.ro/......a-00049219

| LonelyLoner92 a răspuns:

Printr-un card USB.

| K0sti a răspuns:

Prin puterea gandului!

| DryIce a răspuns:

Da. Le conectezi ambele la reta si transferi prin retea LAN.