| Alexandru_Tămâian_1990 a întrebat:

Buna TPU tin pentru prima data redirecte pe cs 1.6... Cum fac sa redirectionez mai multi playeri? Si vreau sa va intreb daca aceste redirecte pot afecta calculatorul cu ceva. Am internet de la RDS 100.0 mbps.

1 răspuns:
| SouLIce a răspuns:

Astepti si o sa redirectionezi. Daca ai router trebuie sa faci o configuratie pe acolo nu stiu exact cum se face depinde de router.
Nu iti afecteaza calculatorul daca nu deschizi multe deschide redirecte in functie de cata memorie RAM ai