| MeridaOcean a întrebat:

Tocmai ce am primit niste fisiere prin attach pe mail iar cand sa salvez acele fisiere,mi-a aparut in josul paginii un mesaj de la Chrome :,, Acest tip de fisier poate dauna computerului dvs.Doriti totusi sa pastrati...(numele fisierului)" Ce inseamna? Ce am primit contine virusi? Lamuriti-ma.happy

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Deci, daca sunt niste executabile sau ceva asemanator Google Chrome te antentioneaza ca poate dauna PC-ului happy
Daca ai primit mailul de la o persona "de incredere" este imposibil sa aiba virusi happy