| IIIx333III a întrebat:

Tocmai incerc sa imi instalez sims2 pe PC[win7] dar nu merge. Cand ajunge la doi la suta, imi spune ca este o eroare cu un fisier, ce nu poate fi copiat. Mentionez ca am sims original, nepiratat. Ce as putea face sa mearga? Cel mai bun raspuns primeste funda.

3 răspunsuri:
| luc a răspuns:

In cearca sa-l descarci de pe net apoi sa descarci crack-ul de pe saitul oficia.

| PROTOTYPE_2267 a răspuns:

Nu se poate sa fie original si sa nu mearga poate ai zgariat cd sau dvd pe care este

| PROTOTYPE_2267 a răspuns:

Nu se poate sa fie original si sa nu mearga poate ai zgariat cd sau dvd pe care este sau l-ai expus la lumina solara