| Spoiled a întrebat:

tocmai mi-am luat o tableta si am inceput sa caut tot felul de aplicatii pentru Android si am gasit mai multe ca: TuneIn, Sound Cloud si ma intrebam daca trebuie sa platesc ceva pentru ele sau necesita conexiune la internet (nu am internet pe tableta).
Doar asta vreau sa stiu. Fundita asigurat!

Răspuns Câştigător
| KinekT a răspuns:

Nu,pentru a le rula nu iti trebuie net..doar pentru a le downloada
Daca aplicatia are nevoie de internet nu iti va rula pana are o conexiune de date activa.

3 răspunsuri:
| мαяdυк a răspuns:

Aplicatii/jocuri pentru android de aici e mai indicat sa iei
https://play.google.com/store

unele sun free, unele cu plata
ai nevoie doar de o conexiune la internet

| alexs99 a răspuns:

Pentru a putea lua aplicatii/jocuri pe tableta iti trebuie conexiune la internet. Unele din ele sunt gratuite, altele, in schimb, necesita o suma de bani.

| Vlad32 a răspuns:

Sall. De ex. eu am tableta si locul de unde descarc aplicatii se numeste Google play.Sunt unele aplicatii care trebuie platite dar sunt si multe care sunt gratis.La toate insa, iti trebuie internet. Daca ai google play instalat vei gasi usor aplicatii de tot felul.Baftaa. Funda plsssssss!