| msamy a întrebat:

De cati gb trafic de internet credeti ca ar fi nevoie pe luna pentru browsing moderat(2-3 ore/zi) pe youtube. facebook,e-mail,stiri, bloguri si pentru cateva aplicatii care necesita conexiune la internet?
Vreau sa fac un abonament doar pentru internet(pentru tableta 3G, laptop)si nu stiu ce oferta sa aleg.

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

1Gb ar fi suficient. Oricum dacă depășești traficul și ai abonament nu te va suprataxa(cel puțin la Vodafone) dar îți va limita viteza la 128kb/sec; insesizabil aproape dacă numai la internet.messenger,etc îți vei folosi și nu la ceva de genul Skype, etc.Succes

| iuli000 a răspuns:

15x12x2=360zi minim si maxim 540zi. funda

| BlackBoyHD a răspuns:

5gb e destulsi accesibil

| MonsterUnix a răspuns:

Eu il am de 3gb (Orange) si il folosesc in 2 zile, cu facebook, youtube, stiri, si jocuri care au nevoie de mici actualizari (5mb /luna updatul jocurilor) cam 10 gb recomand eu!