| Bcatalin a întrebat:

Trebuie sa cumpar un laptop zilele acestea. Am de ales intre un Lenovo si un Acer.

Laptopurile sunt: Acer - http://www.emag.ro/......D8DLJBBBM/

Lenovo - http://www.cel.ro/......erprint-l/

Voi ce ati alege?
Multumesc pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

laughing am vazut in domo o data un laptop la cam 20 de milioane, cand m-am uitat pe eMAG am vazut acelasi laptop, cu procesor si placa video mai slaba si costa 22 oh go on
cat despre intrebare, recomand Lenovo, procesorul este mult mai bun si placa video este de la nVIDIAwinking

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Lenovo indiscutabil, nu neaparat modelul tau, dar Lenovo!

| Bcatalin explică (pentru K0sti):

Dc nu neaparat modelum ales de mine?

| K0sti a răspuns (pentru Bcatalin):

In caz ca te orientezi spre alt model!

| cmihai98 a răspuns:

Spune-mi o suma pe care ai fi dispus sa o dai pe un laptop iar apoi o sa-ti dau eu laptopul ideal (tot de pe eMAG)

| cmihai98 a răspuns:

Leptopul Lenovo l-am gasit pe Emag la 16 milioane nu 18 cat e pe pe saitul specificat de tine

| RB26DETT a răspuns (pentru cmihai98):

laughing am vazut in domo o data un laptop la cam 20 de milioane, cand m-am uitat pe eMAG am vazut acelasi laptop, cu procesor si placa video mai slaba si costa 22 oh go on
cat despre intrebare, recomand Lenovo, procesorul este mult mai bun si placa video este de la nVIDIAwinking