| BlackNinja a întrebat:

Buna TPU.Un var de-al meu vrea sa-si traga internet dar nu stie ce internet ar putea sa-si puna si ma intreaba pe mine(ma intreaba ce interneturi sunt pe unde sta el).Nu prea stiu ce sa-i zic deoarece nu stiu ce neturi sunt pe-acolo.Ce interneturi sunt pe la el,tinand cont ca el sta in Barnova, jud Iasi?

5 răspunsuri:
| Elektro a răspuns:

Am RDS de ani intregi si sunt foarte multumit

| spaghetty a răspuns:

RCS-RDS este de tot rahatu.A avut un prieten de-al meu din Iasi contract pe doi ani si cand sa isi faca altu' cica nu mai poatelaughing. Romtelecom este mai bun dupa parerea mea

| cristif a răspuns:

Rds~Rcs este peste Romtelecom cu mult, ti-l recomand(fibra optica de preferat), iar daca nu are acoperire in acea arie, ia-ti un modem tot de la ei.

| HinaOnBike a răspuns:

Iti recomand romtelecom, eu is pe el si e foarte bun.

| Gabriel_Dragos_1995_wOhu a răspuns:

Ar putea sa-si traga net de la romtelecom happy