| ChiOooo a întrebat:

Unde gasesc jocuri pentru Samsung GT-S5230 am luat de pe mobile9 si mobilagamearena pentru telefonul meu special dar ori imi cere internet la toate jocurile ori imi da eroare javascript la cere care merg fara net.Dati-mi site de jocuri.

1 răspuns:
| Dobre_Stefan_Paul_1994 a răspuns:

Pai cel mai simplu este sa.ti activezi wi-fi-ul si sa(asta daca este o sursa in zona) cauti pe net google play. aclol o sa ai o casetuta unde sa cauti jocuri. eu iti recomand subway surfers sau hill climb racing..., sau mineraft... te descuri tu