| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Va rog ajutati-ma.Mi-am descarcat aplcatia PPSSPP dar nu stiu cum sa introduc jocurile in tableta(android).Va rog dati-mi un video in care sa explice cum.Eu nu am gasit pe YouTube.Va rog raspundeti repede.

Răspuns Câştigător
| AlexTodor a răspuns:

Cauta pe filecrop jocul si scie dupa numele jocului.cso Salveaza jocul in tableta, intra in aplicatie, si dai pe loading(sau daca il ai in romana pe incarcati.Cauta locul unde ai salvat jocul si da pe el.Mult succes! Funda?

1 răspuns:
| Nedoritul a răspuns:

Deci du-te la internet si la Google scrie numele jocului care vrei sa îl iei pe gratis(dacă costa ) urmat de apk. Sau dacă vrei jocuri pe gratis du-te la Android Market si vezi jocuri câte vrei. Funda te rog.