| BogdanBogdanN a întrebat:

ajutati-ma.mi-am luat un iphone 4s si nu prea il pot folosi pentru ca imi scrie " temperature iphone needs to cool down before you can use it ".ce pot face?sad va rog raspundeti repede, e urgent.

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

"Nu prea il poti folosi" inseamna ca-l poti totusi folosi. Lasa-l sa se raceasca si pe urma inchide wi-fi cand nu-l folosesti, bluetooth, nu folosi mai multe aplicatii simultan, inchide GPS.

| Popintinio a răspuns:

Doamne cum sa ii spui omului sa il puna in apa ca sa se raceasca vrei sa ramana omul fara telefon. Eu iti zic sa te duci cu el frumusel la service

| BogdanBogdanN explică:

Daca il bag in apa nu se strica mai tare?

| OMGMirceaRadu a răspuns:

Baga-l in apa. Neaparat rece. Mult succes, sper ca ti-am fost de folos.