| TwiSt1997 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Nu stiu ce sa aleg intre urmatoarele 2 tablete:vonino orin s si Allview speed city.Amandoua costa 399lei.As merge pe vonino pentru ca are si camera in spate de 2mp iar Allview nu are, si procesor de 1.6gh in loc de 1.5 gh la Allview. Funda celui mai bun raspuns care ma lamureste.

Răspuns Câştigător
| BriannaBria a răspuns:

Buna, i-ati Allview, pentru ca mie in acest moment imi pare rau ca nu mi-am luat-o si eu aveam de ales intre asta si Eboda essential A200 si am alea-o pe Eboda si imi pare foarte rau! Nu vreau sa faci aceeasi greseala ca a mea! Este mult mai rezistenta, insa si Eboda este, dar mai buna este asta! Ia-o pentru ca iti va parea rau! Iar Vonino este o marca nasolala, cel putin asa am auzit de la cine mi-a recomandat Allview-ul...Succes si sper ca faci alegerea corecta! happy Funda? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu aiputa zice ca una e proasta si cealalta e super. PEr total is cam aceeasi marie ca si calitate. Diferenta aia de 0.1 ghz la procesor e aproape egala cu 0.
In reest, tu alegi ce si cum, eu nu pot zice ca una emai grozava ca alta...

| hp8510p a răspuns:

Mai bine nu iei niciuna...sunt toate chinezarii...strange bani si ia un Samsung sau Asus

| bigmaster a răspuns:

Mai bine ia-le pe ambele.laughing

| bigmaster a răspuns:

Mai bine ia-le pe ambele.