| Dontforgettosmile a întrebat:

TPU! va rog ajutati-ma! vreau sa-mi instalez Microsoft office powerpoint pe calculator. incerc deja de saptamani intregi, dar nu merge! am windows xp, si atunci cand instalez imi zice: "blablabla (stiti voi)... installed succesfully", dar cand o deschid imi tot zice sa aleg un fisier si eu aleg unul. insa niciunul nu e compatibil cu asa zisul powerpoint. daca nu asta, atunci imi zice ca acest program nu e compatibil/suportat! VA ROG MULT SA MA AJUTATI CU ASTA! Nu vreau link-uri aruncate pe-aici, ci doar un raspuns cu cativa pasi pe care sa-i urmez. happy

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Cum vrei sa fi ajutata daca nu spui ce varianta de power point instalezi 2003, 2007, 2010 si in ce e facut documentul pe care vrei sa-l deschizi. Normal ca apar incompatibilitati.

| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Incearca sa instalezi pachetul OpenOffice. Daca incerci sa instalezi un Microsoft Office piratat, apar doar probleme. OpenOffice este GRATUIT si foarte usor de folosit!