| CristinaH a întrebat:

Va rog frumos sa-mi spuneti cum sa dezinstalez toolbar-ul de la IMVU? Si daca ar merge ca in fiecare zii sa-l instalez si dezinstalez ca sa fac 1000 credite pe zi? big grin

p.s.: il am instalat pe Google si sunt pe laptop

Răspuns Câştigător
| CVane a răspuns:

Salut,nu joc IMVU dar incearca sa stergi toolbarul din Control panel si sa il reinstalezi din nou poate asa vei primi 1k puncte.

1 răspuns:
| oOPitikottuOo a răspuns:

Dai la Start->Control Panel->Programs->Cauti IMVU si dai il dezactivezi.Ai grija sa nu dezactivezi jocu'. O metoda mai simpla de a face credits e sa urmaresti pasi --->https://www.youtube.com/watch?v=LGVN7fby8KU

Sper ca te-am ajutat. :*