| Marcu_Roxana_1994 a întrebat:

va rog sa ma ajutati, am un laptop fujitsu Siemens esprimo mobile v 6535 si nu imi mai merge wlan pe el, s.a stins beculetu si nu pot sa.l mai aprind, am schimbat si windows.ul please help

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna

Schimbarea de windows s-ar putea sa fie cauza defectiunii.
Dupa reinstalarea sistemului de operare trebuie sa reinstalezi si driverele.
Conecteaza-te la internet LAN si descarca-le. Daca nu te poti conecta nici LAN descarci pe alt pc driverele si le transferi cu un usb.
Daca nu te descurci da-mi u mesaj privat.
Bafta

| MskDesign a răspuns:

Uite aici:

http://support.ts.fujitsu.com/......iption.asp

Bifezi casuta cu termenii si conditiile si apesi pe download.