| hotPiscoteL a întrebat:

happy Voi ce parere aveti, care dintre telefoanele mobile vi se par mai bune : LG Optimus L9 P760 sau Samsung i9105 Galaxy S II Plus, 8GB? Argumentati raspunsul. Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cameleonnn a răspuns:

Eu am acest Lg optimus l9. Acest telefon este mai bun la placa video decat s2 plus deci va rula jocurile si filmele mai bine.Si s2 plus are ceva si anume procesorul. Este putin mai mare. Lg nu aduce lag prin meniu si are multe functii precum Qslide, QuickMemo, QuickTranslator. Browserul nu are probleme( de pe el scriu). Sfatul meu e sa alegi LG.

3 răspunsuri:
| JustBlack92 a răspuns:

Sal.
Iti recomand Samsung i9105 Galaxy S II Plus, iti spun pentru ca am acest telefon.
O zi buna.

| TeoFcog a răspuns:

Ma pricep la telefoane am vrut sa imi iau sII plus DAR sII normal e mai ieftin decat SII plus si mai eficent parerea mea deoarece camera mai mare si atat tin minte si samsungul e o firma ce face telefoane destul de bune daca nu esti multumit de androidul lui SII normal iti poti baga soft de SIII si este cu mult mai bun la toate capitolele decat SII plus. Sper ca ti-am fost de ajutor

| Dorohoi32 a răspuns:

Samsungul nu este o firma foarte buna in scimb LG-ul este mult mai bun...acum este decizia ta ce alegi tu! (Funda?)