| Bya4you a întrebat:

vreau sa descarc yahoo messenger 12 pentru windows 7(dar sa fie messenger 12 nu altul)de unde il pot lua, gratis? trimiteti-mi linkul-l sau chiar programulwinking meci anticipat!

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Inca nu a aparut v12. ultima versiune de yahoo este 11.5.0.192

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu zic sa nu te grabesti. Pe siteul oficial Yahoo nu a aparut de cat YM 11.5. S-ar putea sa fie o pacaleala si te arzi. YM 12 poate fi ceva cu care sa-ti citeasca totul.

| asuL_5813 a răspuns:

Il gasesti aici http://www.ymessrom.tk la sectiunea BETA. Toate cele bune!

| Bya4you explică (pentru asuL_5813):

mutumesc pentru raspun dar nu merge sa il descarc :yawn...Alta solutie?batting eyelashes :*