| IIIx333III a întrebat:

Vreau sa fac o revista a clasei, virtuala. O voi face in Microsoft Publisher, si am nevoie de idei. Ce pot scrie in ea? Ce fel de stiri? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| jvEcu a răspuns:

Daca vrei sa nu o citeasca nimeni scrie ca ai colegi buni, inteligenti si lauda-i pe cei mai buni ca au plantat un copac. Sa fim seriosi, toata lumea cauta ceva fascinant nu plictisitor. Incearca sa scrii intamplarile amuzante, tampeniile care le faceti s. a. m. d.