| Daanniell22 a întrebat:

vreau sa ma ajutati! Mi-am cumparat un Laptop Acer Aspire E1-531G si cand l-am pornit mi-a aparut chestia cu liceenta si trebuie sa scriu "less GPL" (sau cv de genu) si less COPYRIGHT. am facut asa si mi-a aparut mult scris, am asteptat cam 10 min dupa nimic, l-am oprit dupa iarasi tot asa, si a treia oara cand sa intre tot acolo imi apare acuma : error: ext2_lookup: deleted inode referenced pe tot ecranu...
VA ROG ajutati-ma! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| iDangerous a răspuns:

Ai instalat sistemul de operare pe el? Altfel cum vrei să meargă.