| maria1232 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o tableta sau un telefon. Nu sunt hotarata. Telefonul meu e cam vechi, mi-ar trebui unul cu android, dar si tableta e o optiune buna. Nu am buget prea mare - 600 ron. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Samsung B5330 Galaxy Chat
sau
Samsung S5830 Galaxy Ace
sau
ZTE Tania
sau Lg Optimus L5
sau Allview A4 All

3 răspunsuri:
| iulia7621 a răspuns:

Cred ca e mai bine sa iti cumperi un telefon.Telefonul e mai accesibil poti sa dai sms-uri, poti suna si tanand cont ca telefonul tau e cam vechi ai nevoie de un tel. nou ci nu de o tableta. Daca ai un telefon mai bun poti sa il folosesti si pentru internet, pentru jocuri ....ca pe o tableta.
big grin

| vangaelis a răspuns:

Telefonul pentru ca tableta nu are prea multe optiuni.

| koko77 a răspuns:

Sincer si eu am fost pusa in aceeasi situatie..eu mi-am ales tableta, dar am facut o alegere proasta...cu tableta nu poti sa suni, nu poti sa trimiti mesaje, doar te joci si asculti muzica, pe cand pe telefon poti face foarte multe...
Sper ca te-am ajutat si sper sa faci alegerea buna!