| TsonPing a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un Monitor.
Am un monitor se 4:3 cu o rezoluție de 1280x1024, nu asta conteaza.
Caut de o saptamana un monitor si nu sunt convins indeajuns, ma uit la specificații, la review-uri si vad ca unu are problema "X" altu nu este mulțumit ca nu are V-syng sau G-syng.

Acesta este monitorul pe care ma gandesc sa-l cumpar, ce parere aveți de el?
- http://www.emag.ro/......EG6NNBBBM/

P.S Caut monitor pentru Jocuri ( FPS ) Cs : Go / Mw3 etc.
Recomandati-mi un monitor bun daca știți sau credeti ca este mai bun decat cel lasat de mine.
Ma chinui de 6 ani cu in monitor de 4:3
BUGET 700/800 RON

4 răspunsuri:
| XAndrey14 a răspuns:

Acel BenQ la care ai dat link este foarte bun si foarte mare. Eu am un PHILIPS la fel de mare si ma cam doare ochii de la el. Monitorul e foarte bun (are si un prieten) dar iti recomand sa iti faci si niste controale la ochii deoarece eu acum pot ochelari. Si am monitorul de 2 luni aproape.

| TsonPing explică (pentru XAndrey14):

Multumesc, stai linistit ca vad bine rolling on the floor Nu stau 24/7 la PC.
Multumesc, l-am si comandat, aveam nevoie de 2/3 personae care sa-mi zica ca merita

| XAndrey14 a răspuns:

Eu ziceam ca de cand l-am luat ma dor ochii(imi lacrimeaza ) si mi-am facut ochelari. Si nici eu nu stau 24/7 la PC. Mai am si scoala si viata sociala.