| sina a întrebat:

Buna TPU vreau sa-mi fac un radio si incerc dar ceva nu inteleg am wind 7 x64.si descarc shout cast dar nu merge ce pot sa fac. URGENT

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Cauta shoutcast in 64 biti si apoi incearca sa ii dai drumu...cauta sa scoti firewall de pe pc, sharingul daca ai asa ceva si daca tot nu iti merge uite-te peste instructiuni si cerinte pc inainte de instalare.
eu stiam k pe x64 nu merge.probabil ca de cand am avut eu radio pe net au mai schimbat ceva.adevarul e ca eu tineam motis sa fac radio din windows 7 da nu aveam soft moca pentru windows 7 ci numa de xp