| misscave2010 a întrebat:

vreau sa-mi iau un nou telefon, insa nu pot alege intre Samsung galaxy Nexus (care are android) si Samsung omnia 7 (care are windows phone 7)! As dori si eu sa stiu daca pe un tel care ruleaza cu windows pot descarca jocuri gen angry birds, fruit ninja etc ca pe unul cu android? (in rest, specifiicatiile celor 2 ma multumesc in aceeasi masura). Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Galalxy Nexus e mai performant, si mai calitativ consider eu.

| soul2soull a răspuns:

Stii ce zice lumea despre Microsoft?

Microsoft = microshit