| Puma123 a întrebat:

BUNA TPU! Vreau sa-mi spuneti si mie o tableta buna pe care pot juca jocuri bune si pe care pot pune stick wi-fi sau cartela si sa nu depaseasca 1000 de lei!

Eu am ales-o pe asta : Tableta Allview Viva H8 cu procesor Cortex A7 Quad-Core 1. 2GHz, 8", IPS, 1GB DDR3, 8GB, Multi-Touch, 3G, Bluetooth 4.0, GPS, Android 4.2 Jelly Bean, Black + Modem Wi-Fi Pret:1000 RON

As dori sa stiu daca pe Modem WI-FI merge sa pun cartela de internet de la Orange! Daca stiti alta mai buna de acelasi pret buna cu modem VA MULTUMESC! big grin Funda!

1 răspuns:
| ClimateZone a răspuns:

Salutare,

Uita de Allview, uite aici una buna http://www.emag.ro/......DNX5SBBBM/

Bafta!