Întrebare recomandată | Sxx a întrebat:

Bună TPU.

Vreau să recuperez niște conversații de mai de mult timp ( aprox. 2 ani ) de pe yahoo messenger.

Am văzut pe net niște filmulețe dar nu le dau de cap.

Așa în general dacă intru in Istoric îmi dau câteva, recente... nu-mi apare tot de la prima până la ultima conversație.

Se pot recupera și celelalte conversații?

Fundă! Pt. cine mă ajută.

Mulțumesc!
Scuzați categoria.

3 răspunsuri:
| bomp a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar nu cred ca este nici o chestie ce poti sa o faci ca sa recuperezi acele conversatii.Ai putea sa incerci sa apesi Alt+Shift+V ca sa vezi istoricul conversatiilor.

| Petrutzu93 a răspuns:

Instaleaza-ti ultima versiune de mesenger, intra in pagina de conversatii cu persoana la care doresti sa vezi isoricul, da click pe mesajele anterioare pana te plictisesti, ele in server raman de la bun inceput. PS: Iti trebuie net cu trafic bun

| AnDuTtZzUu a răspuns:

Poti vedea toata conversatia ta cu o anumita persoana dand click dreapta pe el si apasand "Arata conversatie" sau ceva de genul... (nu mai stiu exact cum se numea pentru ca eu nu mai folosesc mess-ul dar stiu ca era ceva legat de conversatie). Asta este singurul mod prin care poti vedea o conversatie cu cineva, de mai mult timp... asta daca nu cumva l-ai sters de la prieteni intre timp si l-ai adaugat iar sau daca i-ai dat stergere conversatie. Bafta