| Kitsunneee a întrebat:

de cateva zile am o problema...Cand intru imi apar doar contactele recente cu care am vb, dar celelalte nu imi apar dar ciudat este ca nu imi apar nici la conversatii decat cei cu care vorbisem recent, si partea ciudata e ca ceilalti ma vad online dar eu nu ii vad. Var rog ajutati-ma crying
Dau fundabig grin.

Scuzati categoria, n-am stiutunde sa intreb big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a avea mesajele permanent, intră pe mess, iar acolo sus ai butonaşele acelea: Messenger, Contacts, etc.
Dă la Messenger.Pe urmă, intră pe Preferences, iar apoi Archive.
Selectează butonelul in dreptul căruia scrie : Yes, save all my messages.

Încearcă aşa.

| Kitsunneee explică:

Scuzati ca sa stiti este vorba de yahoo mesenger big grin