| adi_9709 a întrebat:

Buna TPU vreau sa scap urgent de toolbarurile alea enervante. Orice as face nu reusesc sa scap de ele. Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| TheBestYou a răspuns:

Buna! Daca ai google chrome vezi in dreapta ecranului sus in colt scrie personalizati si controlatii google chrome dai acolo dai in jos si acolo scrie setari in stanga ecranului sus in colt scrie extensii dai pe extensii si acolo iti apare stergeti toolbar activeaza dezactiveaza! sper ca te-am ajutat! Funda?

| soul2soull a răspuns:

Si la firefox la fel tools addons sau ctrl+shift+A addons si dezinstaleaza si reporneste firefox