| flory19 a întrebat:

Mai vreau sa ma ingreas si eu la picioare urgent cam in cateva saptamani...cum reusesc? ajutati-ma urgent

Răspuns Câştigător
| latinu a răspuns:

Sa nu faci tratamente pentru ingrasare ca risti sa ti deranjezi glanda tiroida si apoi o sa devii obeza... fa doar miscare si tonifica musculatura

2 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Te poti ingrasha la piciaore doar k putin. pn k toata grasimea se akumuleaza la burtika, pe fese...winking
Daca totusi vrei sa arate bine picioarele tale. alearga pn a acumula niste mushki. o sa arate super happy

| idanna a răspuns:

Nu umbla mult pe jos, mananca mult, nu sta mult in picioare,...