| MYK3 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva: care tableta ati alege si de ce dintre urmatoarele: Samsung Galaxy TAB 7.0 PLUS, Samsung Galaxy TAB 7.7, Samsung Galaxy TAB 8.9, Samsung Galaxy TAB 2 (7.0) si Samsung Galaxy TAB 10.1. Eu ma gandesc ca cea mai bune dintre cele amintite este 7 plus (nu ma intereseaza ca nu are Super Amoled PLUS).

2 răspunsuri:
| CarmenElenaa a răspuns:

Niciuna nu e buan ca IPad 2. am avut eu galaxy tab 7 plus si am schimbat.o pe un ipad pentru ca nu era buna big grin sfatul meu : ia.ti ipad, e tot cam acelasi pret.

| MYK3 explică (pentru CarmenElenaa):

Da dar ipad nu are gorila glass