| fNkk a întrebat:

Vreau si eu sa imi cupar STEAM pentru Counter-Strike.
STEAM o sa il cumpar la mana a 2a.
Deci vreau sa stiu si eu dupa ce il aleg, niste informatii.
Nu am mai folosit never STEAM.

Mi-a zis cineva ca 20-30 lei,ca dai banii in functie de cate jocuri are,advertismente, etc.
Si nu stiu ce`s alea happy

Vreau INFO!

Cine ma ajuta FUNDA. :* :*

3 răspunsuri:
| wannabe a răspuns:

Vrei si tu Steam cu CS 1.6 si alte jocuri faine? Eu va recomand sa cumparati de la: stefan_crime1@yahoo.com
Are anunturi peste tot pe internet, doar daca il cautati pe google.E de incredere, a vandut multe si are reputatie. Eu voi mai cumpara de la el.

| AstonMartin a răspuns:

SI sa mai completez eu, te poti juca pe servere care necesita steam, si pe servere din toata lumea.
Mai bine iti iei original nu SH.

| MaurSEF a răspuns:

Hi,steam-ul este o platforma de gameing, printre care se afla si Counter; ul, un cont nou, este 10$, si vine la pachet de 3 jocuri, CStrike 1.6, Cstrike condition zero si inca unul happy.Pe langa asta, daca mai doresti alte jocuri, le poti cumpara cu cardul, direct de pe steam, bafta la killarit happy