| Madalin01 a întrebat:

Vreau si eu sa trec de la xp la windows 7! La windows 7 ultimate imi trebuie vreun Cd-key? Am Celeron(R) D CPU 3.06Ghz 3.07 Ghz.896 MB of RAM.Imi merge sa imi pun windows 7 ultimate?

9 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Memorie putina, procesorul chiar daca are frecventa relativ buna, este puturos pentru ca este unul clasa Celeron! RAmai la XP!

| noname_1435 a răspuns:

Nu frate nici vista nu o sa functioneze(daca esti gamer)jocurile aproape toate nu iti merg, nu tias recomanda! cea mai buna solutie e sa ramii la xp...recomandarea multor hackeri!

| noname_1435 a răspuns:

Vyktoor08 nu gani tu ca daca tu ganesti asta nu inseamna ca toata lumia ganesti

| noname_1435 a răspuns:

Nu ti cred))

| NeXtLevel100 a răspuns:

Krysty654 si ganesti ma ci tu nu ai avut windows 7 in viata ta nu mai du lumia in eoare ma.

| NeXtLevel100 a răspuns:

Nul mai ascultati ma pi nidumeritu ista di krysty ci tot si stii eu l-am invatat da va spun eu ci el nu o avut nish nish odata windows vista sau 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti merge bagat windowsul, dar o sa iti mearga ca in reluare. Ai prea putin ram. Si da, iti trebuie si o licenta ca sa activezi windowsul ca altfel nu o sa iti mearga mai nimic pe el. Dar de key faci rost usor, ramul e problema ta.

| Madalin01 explică:

Si daca bag Windows vista o sa mearga?

| Madalin01 explică:

(krysty654)Esti hacker? :->