| Chrysstian a întrebat:

Vreau unraspuns decent, pentru ca multi mi-au raspuns ca Huawei vision este mai bun decat Allview p5 alldro si pe alte forum-uri nu mi-a recomandat Huawei vision, dar Allview p5 alldro mi l-au recomandat cu caldura. Vreau sa stiu care e mai bun dintre telefoanele comentate mai sus, vreau sa stiu de ce credeti ca e mai bun Huawei vision?

1 răspuns:
| oldschoolrom a răspuns:

Memoria interna de stocare la Huawei vision este de 1GB iar la Allview P5 de 2GB.La Huawei bateria este Li-Ion 1400 mAh iar la P5 1800 mAh.Huawei are versiunea de Android 2.3.4 iar la P5 de 4.0I(Ice Cream Sandwich). Huawer are 256 de mii de culori pe cand P5 16 milioane.
Parerea mea P5 este mult mai bun decat Huawei.