| Victoria_2010 a întrebat:

Buna TPU love struck

Am o problemastraight face

Am sters din greseala o arhiva de pe yahoo.

Cum as putea sa o pun la loc?

Va rog ajutati-mapuppy dog eyes

fundita love struck

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Arhivele sunt de fapt niste fisiere salvate prin C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles\user name\Archive\Messages\utilizatorul de pe care ai sters arhiva\nume fisier\ si au extensia. dat.
Ceva de genul data-username. dat ---> 20012010.victoria.dat.
Ca si program de recuperat ar fi recuva, easy file recovery cauta pe google si incearcale poate ai sa mai gasesti ceva daca ai sters azi.
Daca e mai demult si ai intrat pe mess atunci i-ati adio.

Pe http://www.tutorialepc.ro gasesti si alte tutoriale despre calculatoare

1 răspuns:
| claudiu1999 a răspuns:

Mai bine nu-ti instalezi yahoo daca nu merge si intri pe www.meebo.com si dai la yahoo