| Elenutza_8844 a întrebat:

Este adevarat ca se desfiinteaza Yahoo! Messenger? nu gasesc nicaieri un raspuns, va rog ajutati-mapuppy dog eyes

5 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Nu se desfinteaza,nu iti fa griji, nu fac cei de la Yahoo asa ceva, deoarece Yahoo Messenger este mult prea celebru pentru asta.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nu, nu se desfiinţează. Dă-mi un motiv bun pentru care s-ar desfiinţa. Că e neprofitabil? Fii serioasă, dacă nu ar fi profitabil atunci nu ar mai fi cercetat să îl îmbunătăţească constant (versiunea 11 beta nu a fost lansată de mult timp)

| Teodora20 a răspuns:

Buna! In niciun caz nu se desfiinteaza. Prea multe persoane il folosesc si asa isi cresc ratingul, care inseamna de fapt bani la ei in portofel, chiar daca noi il putem downloada gratis.

| doriiy a răspuns:

Nu! lol!?
nu te mai lua dupa toate masurile oh go on

| crina12 a răspuns:

Nu...sunt doar prostii...toti trm massuri tampite legate de asta, dar nu e adevarat