| cocacola_7093 a întrebat:

Buna TPU:X... ce site. uri de jocuri stiti? dar eu vreau d.alea cu multe jocuri misto gen friv sau pufuletebig grin fundita+votthee heebig grin

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| thekillerboyka a răspuns:

straight face Dece joci minijocuri de pe site uri cand sunt atatea jocuri calumea pe internet? Sa fim seriosi... acele jocuri nu sunt facute cu un engine si nu are un control calumea nu tu grafica de sunet nu se vb. Deci unde-i placerea si bucuria jocului? Mai ales cand il termini in 20 de minute straight face te sfatuiasc sa descarci niste jocuri calumea si sa te ducuri cu adevarat nu doar sa apesi un click si 3 butoane. gata jocu. Dar daca u chiar vrei sa joci asemenea batai de joc intra pe shockwave sau miniclip straight face

| 2AN7 a răspuns:

3d

| luga a răspuns:

Kizi

| digitalchocolate a răspuns:

Adultswim.com(si nu nu e site pornohappy
funnygames.bis
games2win
games.com
astea-mi plac cel mai mult. distractie placuta!:}

| andreeaandreiuta10 a răspuns:

Ce zici de kizi, y8, floga, y9 si cam atat stiu. sper ca te-am ajutat si astept funda!