| gabipower a întrebat:

Buna TPU.Zilele acestea vreau sa imi cumpar un BlackBerry curve 9320. vreau niste pareri despre el sau niste video in lb.Romana.Funda

3 răspunsuri:
| Sorin24 a răspuns:

Este un telefon bun Dar in curand nu o sa mai gasesti accesorii pentru el...sad Dar pot sa iti spun ca are foarte multe functii:Mesaje: SMS, MMS, Email, Push Email, IM
Browser: HTML
Jocuri: Da + altele descarcabile
Camera: 2 MP, 1600x1200 pixeli, video VGA@30fps
Sistem de operare: BlackBerry OS 6.0
GPS: Da, receiver GPS incorporat, BlackBerry Maps
Radio: Nu
TV: Nu
Java: Da, MIDP 2.0
Alte functii: Receptor GPS incorporat
Functie A-GPS
Java
Media player
Harti BlackBerry
Calendar
Calculator
Inregistrare sunet
Handsfree integrat
Memorator
Harti Blackberry
Document editor (Word, Excel, PowerPoint, PDF)
Media player MP3/WMA/AAC+
Video player DivX/WMV/XviD/3gp
Daca chiar vrei sa ai un telefon cu tastatura fullqwerty ti-l recoman deoarece este destul de accesibil big grin

| CRPL a răspuns:

BlackBerry este la un pas de faliment. In cazul in care firma falimenteaza, tu in viitorul apropiat nu vei mai gasi accesorii / software pentru el. Eu zic sa te reorientezi, sau sa astepti pana ce se va decide exact soarta RIM (Blackberry).

http://www.business24.ro/articole/blackberry+faliment