| tzuria79 a întrebat:

Buna tuturor, am o intrebare! Am o Action Camera GoPro care filmeaza cu unghii de 170 de grade, deci are o imagine curbata. Intrebare, pot schimba acest obiectiv, cu unul cu imagine normala? sau exista vreo aplicatie pentru a transforma imaginea de 170 de grade in-truna normala? Multumesc!

1 răspuns:
| MariusMw a răspuns:

Exista un obiectiv special pentru fiecare imagine deci trebuie sa iti iei un obiectiv pentru o imagine normala
Cauta pe aici https://www.smart-products.ro/......ideo-sport