| DeeaDee84 a întrebat:

Buna tuturor, am o mare problema.Pana.acum jumate de ora eram pe facebook, acum cand am vrut sa intru imi zice Acces restrictionat IP necorespunzator. de ce oare? Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| MisterSTAG a răspuns:

Daca e vreo problema a browserului, incearca sa stergi complet istoricum, cu tot cu parole, date salvate si alte chestii, sau reinstaleza-l.

| DeeaDee84 explică:

Eu intru de.pe.telefon si.am.conexiune.prin.wireless

| DeeaDee84 explică:

Am incercat si.de.pe.alt telefon.si tot nu ma lasa, la aceeasi.conexiune.wireless