| mafaldaaa a întrebat:

Buna tuturor!

Am si eu nevoie de ajutorul vostru: am facut o prezentare in Power Point 2007 si am adaugat si niste clipuri video. Voiam sa ii adaug si un fundal muzical, dar am o problema: cand prezentarea ajunge la clipuri si le dau play, se aude si fundalul meu, dar si sonorul de la filmulete. Cum as putea sa fac ca atunci cand dau play la un clip, fundalul sa se opreasca si sa continue dupa ce se termina acesta? Multumesc mult!

FUNDA + VOT!

1 răspuns:
| Ryder007 a răspuns:

Eu zic sa refaci prezentarea, clipul sa il uploadezi pe youtube de exemplu si sa pui in powerpoint doar linkul Activ.