| Floridori a întrebat:

Buna tuturor! Am un telefon vechi Acer Liquid(2014 daca imi aduc bine aminte) pe care nu il mai folosesc, dar de pe care as vrea sa recuperez niste poze.De obicei folosesc Recuva si mereu a functionat bine.Problema este ca atunci cand il pornesc, telefonului i se lumineaza ecranul dar ramane negru.Am incercat sa il conectez prin cablu USB atat la laptop cat si la PC, apare ca am un dispozitiv conectat dar nu mi-l recunoaste ca atare.Ce as putea incerca pentru a recupera fotografiile?

Răspuns Câştigător
| Zuzu1991 a răspuns:

Service... nu prea vad alta solutie, imi pare rau!

| Floridori explică (pentru Zuzu1991):

Ok.Ma gandeam ca as putea gasi alta solutie mai la indemana.Multumesc pentru timpul acordat!

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Floridori):

Orice idee de comunicatie trece prin software asa ca daca telefonul nu porneste, nu ai nici o solutie in afara de service

| Floridori explică (pentru Zuzu1991):

Ok.Iti multumesc mult pentru raspuns! O zi frumoasa!

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Floridori):

Cu placere, o zi frumoasa si tie

8 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Incearca si varianta prin Bluetooth de pe un telefon pe telefon sau telefon - PC. Ori mergi la service sa te ajute acestia pentru recuperare foto.

| Floridori explică (pentru MihaelaDart):

Avand in vedere ca nu functioneaza ecranul telefonului, nu ii pot accesa meniul.Pana la urma, tot service-ul pare a fi unica solutie.Multumesc!

| MihaelaDart a răspuns (pentru Floridori):

Am crezut ca iti face asa doar cand pui cablul usb in el.
Bafta!

| Floridori explică (pentru MihaelaDart):

Nu.A imbatranit mai repede decat mine laughing Multumesc la fel!