| Aly_7627 a întrebat:

As avea o intrebare pentru voi;;) Nu stiti dc sunt asa de reduse tabletele acestea? http://eurodualsim.ro/......ensor.html Adica au cumva defecte? Sau sunt folosite?
Multumeesc!

5 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Http://www.everbuying.com/product45973.html
Aici... aceeasi tableta costa 170 de dolari.
Eu zic sa te gandesti de 2 ori daca reducerea e reala sau nu...

| bildi a răspuns:

Am spus mai devreme, noi avem si telefon si tableta. erau produse noi, au garantie 1 an, sotul are la 10 inch, este super multumit...copilul si mai siwinking

| Barbas a răspuns:

laptopnews-problema este ca nu este tableta aceea, eu am cu android 4 la 8milioane, tu ai bagat acolo o tableta cu android 2.2, este o diferanta mica/mare! Daca ai suna la ei sa vezi despre ce e vb, ai afla ca este alta treaba decat faci tu reclama aia de prost gust.

| Barbas a răspuns:

laptopnews-problema este ca nu este tableta aceea, eu am cu android 4 la 8milioane, tu ai bagat acolo o tableta cu android 2.2, este o diferanta mica/mare! Daca ai suna la ei sa vezi despre ce e vorba, ai afla ca este alta treaba decat faci tu reclama aia de prost gust.

| Barbas a răspuns:

Laptopnews nu cred ca este la fel, eu am android 4 pe tableta cuparate la 8 milioane de la ei, tu ai facut o reclama ieftina cu android 2.2, mai incearca si pe alt forum reclama.