| aannddrreeaa a întrebat:

Ce spuneti de asta? merita banii? sau e doar o inselatorie. o chinezarie?
http://eurodualsim.ro/......0mhz-.html

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Chinazarie si inselatorie. Nici 300 lei nu face. Si cica economisesti 700 lei. Pai cu 1200 lei iei o tableta super.Eu zic sa nu te incumeti, ca vei regreta

| 400001365 a răspuns:

E scam fratioare ai grija

| mariusanton a răspuns:

Eu am cumparat de la ei tableta asta o am de 2 saptamani si merge super bine raportul calitate-pret este destul de bun s-a meritat sa dau doar 4 mil

| Corina4798 a răspuns:

Nu e vb de 1200 ci de 399, cu 399 nu stiu cam ce fel de tableta mai buna iti poti lua... eu o am si sunt ft multumita. daca srsdani ar sti ca citeasca ar vedea ca nu poate fi vb de suma pe care o fabuleaza el acolo si de ce sa dai 1200 pe brand cand tableta aia face tot ce trebuie? snobism?