| εмiLч97 a întrebat:

Buna tuturor :-)
As vrea sa imi pun pe telefon imagini cu/din Twilight (Amurg, Luna noua si Eclipsa). Eu am un telefon Samsung E250 si as vrea ca imaginea respectiva sa se incadreze in ecran. Multumesc kiss

5 răspunsuri:
| Cccccccccccccorina a răspuns:

Si eu am acelasi telefon si aceeasu problema, si nici pana acum nu am rezolvat`ostraight face

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Pai incearca mai multe forme cu aceeasi imagine, de exemplu:500x300 sau 210x180... oricum ca sa ai forme diferite cu aceeasi imagien foloseste Image Merger...

| TotalDamage a răspuns:

Eu o sa iti dau un exemplu:
Cauti pe Google, la categoria imagini. Acolo ai in partea stanga niste optiuni de cautare.
In lista "Orice dimensiune" ultima optiune este "Exact".
Selectezi latime si lungimea corespunzatoare rezolutiei telefonului (de ex: 240x320).

SAU

Intri pe net de pe telefon la site-ul:
http://www.zedge.net/
selectezi modelul de telefon dorit si o sa iti arate doar fisiere compatibile telefonului.

| TheJokerGaby a răspuns:

Ia o imagine de marimea 320 x 220

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.zedge.net/? updPhone=1254 Uite! Asta e siteul meu preferat. In caz ca nu s-a selectat telefonul in dreapta sus alegi brandul si numarul.