| untu a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cum sa-mi deschid un site sau un vlog gratuit si sa-mi expun toate informatiile despre cornavirusul COVID-19, VACCINUL ANTICOVID si EFECTELE EI ADEVERSE! VA FI DE MARE DE FOLOS PENTRU TOATA LUMEA SI SA SALVEZE SUFLETELE DE IAD!

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are rost sa te complici

| Violleta2022 a răspuns:

Esti virusolog?
de unde ai toata informatia?

| Violleta2022 a răspuns:

Acum am vazut ultima ta fraza cu "salvatul sufletelor de iad" caruia nu-i gasesc nici un sens, intr-o pandemie globala.

| sierra1 a răspuns:

Mai bine salvezi lumea nedeschizându-ți nuș-ce vlog sau site gratuit cu tema "...SA SALVEZE SUFLETELE DE IAD!"

| cristimihailov a răspuns:

Off... o sa fie interesant...
Ce legatura are iadul cu vaccinul e un pic prea profund pentru mine.

| PainTech a răspuns:

Nu îți trebuie site gratuit, îți trebuie o internare urgenta la spitalul de nebuni.

Așa ne aduci și o pace spirituală.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, mulțumim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca interferezi religia cu biologia, ceea ce se pare ca si faci, nu i mai manipula pe oameni. Avem destui conspirationisti fanatici in tara. Si nu cred ca esti in masura sa dai informatie stiintifica certificata.

| Jakye a răspuns:

Eu zic să-ți faci blog pe https://medium.com/

| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Faptul ca vrei sa faci site ul gratuit, nu te va ajuta deloc sa cresti in audienta pentru ca orice domeniu gratis inregistrat va fi dupa domeniul site-ului. Nu.ro,.com,.biz.
Domeniile costa. (.ro, com, biz, xyz)
Nu iti recomand sa te tii pe acest topic deoarece statul urmareste fiecare articol, fiecare postare, si te poate sanctionat atata timp cat tu n-ai dovezile tale concrete. Sunt sanse ca tu sa te mai inspiri din alte articole. din pacate Copyright ul nu iarta.

| AnatoliyMikhailov a răspuns (pentru AnatoliyMikhailov):

Intra pe https://www.hzone.ro/inregistrare-domenii/, ai acolo sa-ti pui ce nume vrei tu la site, iar depinde de domeniu tu o sa-l platesti in caz ca vrei sa muncesti pentru el la propriu.
Vloguri le poti posta pe YT
Daca vrei un mod mai safe de ex a-ti exprima opinia despre covid, vaccin, s-a.m.d si aici ma refer strict la OPINIE, fa-ti un site de tip Blog e un fel de "jurnal" public unde interactionezi cu diversi oameni interesati in subiectele tale

| AnatoliyMikhailov a răspuns:

De asemenea ai grija ca daca site-ul la care principalul lucru e de a informa oameni de ex, articole publice sa nu pui dovezi amp**lea, date numai dupa cum crezi tu, si scrise intr-o forma sigura vei avea site-ul inchis din cauza fake news-ului

| xXVranceaXx a răspuns:

Îmi pare rău de tine că ești unul dintre oamenii spălați pe creier...
Coronavirusul nu iartă. Ia foarte multe vieți nevinovate! Vaccinează-te ca să-i protejezi și pe ceilalți! Poartă mască!
Constatând că ești unul dintre conspiraționiștii de pe acest pământ românesc, un singur lucru vreau să-ți spun: pune punct dezaformării în masă!

| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Daca vrei sa fii chiar cautat, nu-ti poti face un site gratuit, multa lume o sa ia informatiile drept unele fara rost puse de un necunoscut. Daca chiar vrei sa faci chestia asta iti recomand sa-ti exprimi parerile pe aplicatii de socializare, cum ar fi: Youtube, Instagram, Tiktok s-a.m.d., chiar daca nu este o idee asa buna.