| ion218642 a întrebat:

O sa apara din nou covid? Vaccinul e tot ala? Ca as vrea sa-l fac.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

A aparut de vreo 2 luni, noul covid si se extinde cu rapiditate.
Vaccinul se modifica tot timpul, conform cu noile tulpini de covid, care devin mai rezistente dupa fiecare modificare.

2 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Se poate sa da, se poate sa nu.
Depinde.
Cât despre vaccin, in mare sunt aceleași pentru că e vorba de același virus.

| ReddY25 a răspuns:

Nu cred