| daria900c a întrebat:

As vrea sa va intreb daca si-a facut cineva cont google in ultima vreme, pentru ca eu am incercat dar la sfarsit nu imi trimite niciun email.Imi puteti spune cum sa rezolv asta?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde vrei sa ti-l trimita? Pentru cont Google ai gmail.Acolo primesti mail-uri.

| ioana3369457 a răspuns:

Pai fii antena: trebuie sa ai aplicatia google+ pe talbleta/telefon sau ce ai tu. Trebuie sa fii bagat intr.o comunitate. Eu una asa am facut si apropo trebuie sa ai si prieteni