| RusescuO a întrebat:

Buna tuturor, calculatorul meu nu imi 'recunoaste' antivirusul. Am avut un antivirus pe care il recunostea si mi-am descarcat un program care a avut si un soft antivirus si am ajuns la concluzia ca era mai bun acela de la programul descarcat. Am dezinstalat primul antivirus si am ramas cu al doilea, iar acum nu imi gaseste nici un antivirus in calculator. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Dezinstaleaza acel "soft" da un restart si instaleaza chiar si versiunea trial de bitdefender, kaspersky sau norton si scaneaza pc.

| doctorandus a răspuns:

Foloseste BitDefender Free. E gratuit. Trebuie inregistrat pana-n 30 de zile, dar inregistrarea e gratuita.

| RusescuO explică (pentru doctorandus):

Eu nu as vrea sa renunt la acel antivirus ca de cand cu el merge mai bine calculatorul